Yorumcu : Giray Özkan
770 - Konyaspor - Ted Ankara Kolejliler
Tahmin : 0
Oran : 12.00
Güven : 4/10
Torku Konyaspor geçen hafta Sean Williams’ın yokluğuna rağmen geçen hafta sonu ilk devrsinde direndiği maçta Uşak Sportif’e yenildi.Sahalarında oynatmama odaklılar.6 maçtır yeniliyorlar ve kazanmaya acil ihtiyaçları var.Fenerbahçe maçının ilk devresinde de iyi oyunlarını sahaya yansıttılar.Skor yüklerini Vanja Plisnic ,Clay Tucker ve J.R Bremer çekiyor.Maç başına 70.2 sayı atıyorlar.

Rönesans TED Ankara Kolejliler ligin önemli uzunlarını kadrosunda barındırıyor.Frank Elegar Yunan devlerinden Olympiakos’un istediği bir uzun.Viktor Sanikidze ise İtalya’da önemli başarılar kazandı.Takım geçen hafta sonunda Darüşşafaka Doğuş’u (ilk devresinde zorladığı maçta) yenildi.Skor yüklerini Kalin Lucas ,Viktor Sanikidze ,Martynas Gecevicius ve Marko Tomas çekiyor.Maç başına 77.4 sayı atıyorlar.

Dün İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin kazanması ile beraber küme düşme hattı iyice yakınlaştı. Trabzonspor Medical Park bile bu tehlikeyi az da olsa hissediyor.Bu maçı kazanan takım o sıralamadan az da olsa uzaklaşacak.Bu nedenle sert bir karşılaşma olacağını düşünüyorum.Önceliğim alt olsa da MS:2 ve handikapsız bir 0 denenebilir.
 
Giray Özkan Diğer Açık Tahminleri
Maçın Skorunu Tahmin Edin

0-0'a TL oyna, 85 TL kazan!

Bayern Munich - Besiktas
1
Chelsea - Barcelona
2
Chelsea - Barcelona
1
Chelsea - Barcelona
X
Leganes - Real Madrid
2
Bayern Munich - Besiktas
X
Sevilla - Man Utd
X
Sevilla - Man Utd
2
Liverpool - West Ham
1
Sevilla - Man Utd
1
409
Al Ain - Al Rayyan
1
415
Aston Villa - Preston
1
222
Chelsea - Barcelona
2
222
Chelsea - Barcelona
ÜST
418
Middlesbrough - Hull
1
412
Gaziantepspor - Altnordu
ÜST
434
Maidenhead Utd - Eastleigh
ÜST
410
Al Sadd - Persepolis
1
428
Boreham Wood - Maidstone Utd
1
417
Brentford - Birmingham
1

İddaa Tahmin Platformu